Služby

Vstupní konzultace - 250,-

Délka trvání 60 minut (lze domluvit delší).

Jedná se o první setkání a vážení na bioimpedanci.

Vážení je bezbolestné a trvá do tří minut. Profesionální váha se nachází na zcela soukromém prostoru a po celou dobu měření budete sami a není potřeba se vysvlékávat. Váha změří hodnoty tuků, svalů, tělesné vody, hmotnost vápníku v kostech, bazální metabolismus aj. Naměřené hodnoty tisknu a důkladně Vám vysvětlím. Na měření není potřeba se nějak zvlášť připravovat.

Dále si budeme už jen povídat. Posuzuji každého klienta z pohledu jeho přání, cíle a reálného výsledku. Pro vytvoření nejpřesnějšího jídelníčku se ptám na zvyklosti, zdravotní stav, pracovní režim (i směny), úroveň pohybové aktivity, historii váhy a další. Na úvodní konzultaci shrnu všechny možnosti a předpokládané odhady, délky a rychlosti shazování/nabírání a vysvětlím teorii aplikovanou již na Vaši osobu.

Snažím se, aby vstupní konzultace byla srozumitelná, přínosná a měli jste také možnost poznat mě i moji práci. Konzultace je vždy nezávazná. Nečekejte ode mne žádný nátlak ani používání obchodních triků.

Jídelníček - 3000,-

Jedná se o druhé setkání v délce cca 60 min.

V ceně jídelníčku jsou započítané i všechny dodatečné úpravy během setkávání a jídelníček je tímto časově neomezený a nikdy se nic nedoplácí!

Jídelníček sestavuji na míru a zohledním vždy všechny směrodatné činitele - bazální metabolismus, příjem všech makro i mikro nutrientů, vnější vlivy a zároveň požadavky klienta. Do jídelníčku vypisuji všechny informace o kaloriích a živinách (pro info a průhlednost, není nutné je počítat a zapisovat), dále gramáže i odhady na lžíce/kusy/plátky atp. Hotový jídelníček umožňuje kombinovat potraviny podle Vašich aktuálních chutí a jiných preferencí a lze uplatnit i při "hotovkách" - klient není nucen jíst přikázané jídlo - vybíráte si jej. Celkově je jídelníček snadný a nezatěžuje, to je můj hlavní cíl.

Pokud je přítomna sportovní aktivita, je do jídelníčku započítána vždy také.

Při vytváření jídelníčku vymýšlím nejvýhodnější variantu pro zachování plynulosti dosažení úbytku/nárůstu hmotnosti. Zohledňuji lékové, zdravotní, dietní kontraindika, směnový provoz, genetické i sportovní zátěže.

Jídelníček tvořím také pro vegetariány a některé neortodoxní výživové styly.

Kontroly

Délka trvání jedné kontroly je 30-60 minut (lze domluvit delší). Kontroly nemají časovou platnost - klient si je vybírá naprosto podle svého uvážení nebo naší domluvy. Ideální rozestup jsou 3-4 týdny.

Jednotlivé kontroly slouží k opětovnému převážení na bioimpedanci a také pro případné dolazení jídelníčku. Právě dolazování jídelníčku na základě kontrol je často podceňované. Ideálně nastavený jídelní plán je totiž nejdůležitějším předpokladem pro bezproblémové dosažení cíle a udržení výsledku. Celkové vnímání samotného jídelníčku v praxi musí být pro každého z Vás nanejvýš pozitivní. Hlady, výrazné chutě a ostatní negativní pocity nesmí být přítomny.

V ceně kontroly je zahrnuta konzultace, řešení problémů, dolazování jídelníčku, dále tipy, rady a samozřejmostí je psychická podpora a motivace.

- 1 kontrola_250,-

- předplacení 5 kontrol_1000,-

- předplacení 11 kontrol_2000,-

 

Sacharidové vlny - 3000,-

Speciální dieta pro cílené snižování podkožního tuku - tzv. "rýsování". Zpravidla se používá u sportovců, ale dá se aplikovat i u nesportovce nebo při tzv. stagnací u klasického jídelníčku.

Sacharidové vlny tvořím na míru klienta i co se týče preferencí chutí. Není nutné tedy jíst pouze čistou rýži s vařeným kuřecím masem, jak se často člověk mylně dočte.

V ceně je zahrnuto vytvoření jakékoliv sacharidové vlny (tvořím sestupné/vzestupné/zdvojené/lineární/dvoj vlny) plus jedna dodatečná případná kompletní změna (často je potřeba po určitém čase úprava pro další "šokování" organismu).

 

Sportovní profi jídelníček - 6000,-

Jedná se o jídelní plán pro sportovce, kteří cvičí na úrovni profi nebo amatérsky, ale za jasným cílem a vývojem. Tento jídelníček je oproti klasickému rozdílný v tom, že v ceně zahrnuje všechny nadstandartní fáze stravování (př. jídelní plán klasický + objemové fáze/rýsovací fáze + sacharidové vlny, příprava na soutěž, superkompenzace, předsoutěžní zvýšení svalového glykogenu aj.)

Sportovní jídelníček oproti klasickému má časovou platnost 6 měsíců.

Info:

https://www.nutricni-terapeut-plzen.cz/news/nova-sluzba-sportovni-profi-jidelnicek/

 

1 měsíc přikoupení sportovního jídelníčku 1000,-

Sestavení posudku, sestavení jídelníhoho plánu stravovacímu zařízení atp - cena dohodou

NEPRACUJI S VÝŽIVOVÝMI A POTRAVINOVÝMI DOPLŇKY!!!

Vše sestavuji pouze za použití normální stravy a dostupných potravin. Potravinové ani jiné doplňky neprodávám a ani je nezahrnuji do svých jídelních plánů. Pokud člověk chce suplementovat doplňky, rád pomohu svým odborným pohledem na problematiku. Základ je však vždy strava!

 

(platby přijímám pouze v hotovosti, děkuji za pochopení)