Služby

Vstupní konzultace - 600,- / 60 min - 1 osoba

(2 osoby naráz 900,- / 90 min)

Jedná se o první setkání + vážení na bioimpedanci.

Vážení je bezbolestné a trvá cca do tří minut. Profesionální váha se nachází na zcela soukromém prostoru a po celou dobu měření budete sami a není potřeba se vysvlékávat. Váha nám změří hodnoty tuku podkožního i břišního, svalové tkáně, tělesné vody, hmotnost vápníku v kostech, bazální metabolismu aj. Na naměřené hodnoty se společně podíváme, vysvětlíme si je a každý je dostane i v tištěné podobě. Na měření se není potřeba připravovat.

Dále si budeme už jen povídat. Snažím se s každým nalézt společnou řeč a cíl. Posuzuji každého z pohledu jeho přání, cíle a reálného výsledku. Pro vytvoření nejpřesnějšího jídelníčku se ptám na zvyklosti, zdravotní stav, pracovní režim (i směny), úroveň pohybové aktivity, historii váhy a další. Na úvodní konzultaci shrnu předpokládané odhady, délky a rychlosti shazování/nabírání a vysvětlím všechny možnosti, které by k dosažení cíle mohly vést.

Snažím se, aby vstupní konzultace byla srozumitelná, přínosná a měli jste z ní maximálně dobrý a uvolněný pocit. Díky tomu byste také měli možnost poznat mě i moji práci. Konzultace je vždy nezávazná. Nečekejte ode mne žádný nátlak. Pro jakoukoliv další spolupráci je možné rozhodnout se i s odstupem.

Jídelníček - 3500,-

Jedná se o druhé setkání v délce cca 60 min (nebo lze zaslat elektronicky s důkladným a jednoduchým návodem)

V ceně jídelníčku jsou započítané i všechny dodatečné úpravy zdarma (Podmínka úpravy zdarma : vidění se alespoň jednou ročně. Po více jak roční odmlce si účtuji 50% z ceny jídelníčku za případnou úpravu jídelníčku)

Jídelníček sestavuji na míru a zohledním vždy všechny směrodatné činitele - bazální metabolismus, příjem všech makro i mikro nutrientů, Váš zdravotní stav i omezení, vnější vlivy typu stresy, spánek, stravovací zvyklosti  a jiné požadavky klienta. Do jídelníčku vypisuji všechny informace o kaloriích a živinách (pro info a průhlednost, není nutné je počítat a zapisovat), dále gramáže i odhady na lžíce/kusy/plátky atp. Hotový jídelníček umožňuje kombinovat potraviny podle Vašich aktuálních chutí a jiných preferencí a lze uplatnit i při "hotovkách" - klient není nucen jíst přikázané jídlo - vybíráte si jej. Celkově je jídelníček snadný a nezatěžuje, to je můj hlavní cíl.

Pokud je přítomna sportovní aktivita, je do jídelníčku započítána vždy také.

Při vytváření jídelníčku vymýšlím nejvýhodnější variantu pro zachování plynulosti dosažení úbytku/nárůstu hmotnosti. Zohledňuji lékové, zdravotní, dietní kontraindika, směnový provoz, genetické i sportovní zátěže.

Jídelníček tvořím také pro vegetariány a některé neortodoxní výživové styly.

Kontroly

Délka trvání jedné kontroly je 30 minut (lze domluvit delší). Při předplacení kontrol z balíčku nemají kontroly časovou splatnost - klient si je vybírá naprosto podle svého uvážení nebo naší domluvy. Ideální rozestup kontrol je 4-8 týdnů.

Jednotlivé kontroly slouží k opětovnému převážení na bioimpedanci, hlídání celého procesu a také pro případné dolazení jídelníčku. Právě dolazování jídelníčku na základě kontrol je často podceňované. Ideálně nastavený jídelní plán je totiž nejdůležitějším předpokladem pro dosažení cíle a udržení motivace. Celkové vnímání samotného jídelníčku v praxi musí být pro každého z Vás nanejvýš pozitivní. Hlady, výrazné chutě a ostatní negativní pocity nesmí být přítomny - v tomto tkví celý smysl jednolivých kontrol.

V ceně kontroly je zahrnuta konzultace, řešení problémů, dolazování jídelníčku, dále tipy, rady a samozřejmostí je psychická podpora a motivace.

- 30 min kontrola ... 300,-  (60 min ...600,-)

- předplacení 5 kontrol (á= 30 min) ... 1300,- (á=60 min ... 2800,-)

- předplacení 10 kontrol (á= 30 min) 2500,-  (á=60 min ... 5400,-)

(časová kontrola nerozlišuje počet sedících klientů, tzn jsou-li například oba partneři na kontrole, zůstává stejná cena podle časové kontroly, nikoliv počet účastníků kontroly)

 

Sacharidové vlny - 3500,-

Speciální dieta pro cílené snižování podkožního tuku - tzv. "rýsování". Zpravidla se používá u sportovců, ale dá se aplikovat i u nesportovce nebo při tzv. stagnací u klasického jídelníčku.

Sacharidové vlny tvořím na míru klienta i co se týče preferencí chutí. Není nutné tedy jíst pouze čistou rýži s vařeným kuřecím masem, jak se často člověk mylně dočte.

V ceně je zahrnuto vytvoření jakékoliv sacharidové vlny (tvořím sestupné/vzestupné/zdvojené/lineární/dvoj vlny) plus jedna dodatečná případná kompletní změna (často je potřeba po určitém čase úprava pro další "šokování" organismu).

 

Sportovní profi jídelníček - 5000,-

Jedná se o jídelní plán pro sportovce, kteří cvičí na úrovni profi nebo amatérsky, ale za jasným cílem a vývojem. Tento jídelníček je oproti klasickému rozdílný v tom, že v ceně zahrnuje všechny nadstandartní fáze stravování (př. jídelní plán klasický + objemové fáze/rýsovací fáze + sacharidové vlny, příprava na soutěž, superkompenzace, předsoutěžní zvýšení svalového glykogenu aj.)

Sportovní jídelníček oproti klasickému má časovou platnost 6 měsíců.

Info:

https://www.nutricni-terapeut-plzen.cz/news/nova-sluzba-sportovni-profi-jidelnicek/

 

1 měsíc přikoupení sportovního jídelníčku 1000,-

Sestavení posudku, sestavení jídelníhoho plánu stravovacímu zařízení atp - cena dohodou

NEPRACUJI S VÝŽIVOVÝMI A POTRAVINOVÝMI DOPLŇKY!!!

Vše sestavuji pouze za použití normální stravy a dostupných potravin. Potravinové ani jiné doplňky neprodávám a ani je nezahrnuji do svých jídelních plánů. Pokud člověk chce suplementovat doplňky, rád pomohu svým odborným pohledem na problematiku. Základ je však vždy strava.

 

(platby přijímám pouze v hotovosti, případně převodem na účet, děkuji za pochopení)