O mně

Jsem vystudovaný diplomovaný nutriční terapeut na veřejné vyšší odborné škole zdravotnické v Plzni. 

V oboru pracuji sedmým rokem, mám za sebou stovky klientů, školím studenty ze škol, občasné externí publikace v novinách a webu, spolupráci na dvou projektech při vytváření speciální stravy pro sportovce a vystoupení na přednáškách atp.

Má první praxe započala hned po složení absolutoria, kdy jsem začal pracovat u soukromé firmy. Bohužel mi nenaplňoval systém práce a omezenost kreativity s klientem. To byl hlavní důvod, proč jsem se po dvou letech osamostatnil. Svoji nutriční poradnu jsem si založil v Perlové ulici, kterou jsem po 5 letech přestěhoval do Prešovské ulice na Bílém nároží, ve které působím doteď. Díky tomu se mi podařilo zvětšit prostory a vytvořit moderní, vyspělou a útulnou nutriční poradnu.

Svoje znalosti si rozšiřuji pouze na akreditovaných nutričních konferencích, nebo si vybírám ověřené zdroje školení, které se nesoustřeďují jen do oblasti teorie, ale především praxe. Je nutné napsat, že tou největší praxí je zkušenost u stovky vás - klientů, kteří mi byli a jsou nejlepším samostudiem z praxe. Jinak to v tomto oboru ani nelze. Mou základnu klienteli tvoří "běžní lidé" i sportovci a aktuálně zvedající se procento děti a adolescentů a poruch příjmu potravy.

V mé praxi dbám na individuální péči a diskrétnost každého z Vás. Nesetkáte se u mě s jednostrannou dietou, nýbrž pouze s uznávanými nutričními, lékařskými a sportovními postupy. Stejně důležitá je péče během celého Vašeho procesu, která nezahrnuje jen vypracování jídelního plánu a jeho postupné dolazování, ale zahrnuje péči psychologickou a motivační. Pracuji zásadně v civilu.

Klientelu mi tvoří nejvíce lidé, kteří přijdou na osobní doporučení, což je pro mne ta největší satisfakce a za to Vám všem děkuji. Naleznete u mně pouze služby, které odpovídají nutričnímu terapeutovi s letitou praxí a bez nabízení doplňků stravy.

Spokojenost klientů, cena, doporučení a lidský přístup mi dovoluje se udržet v tomto oboru na špičce v Plzni.

 

Aleš Beránek, DiS.