Služby

Vstupní konzultace - 250,-

Délka trvání 60 minut (lze domluvit delší).

Jedná se o první setkání a vážení na bioimpedanci. Vážení je bezbolestné a trvá do tří minut. Profi váha změří hodnoty tuků, svalů, tělesné vody, hmotnost vápníku v kostech, bazální metabolismus aj. Naměřené hodnoty tisknu a důkladně Vám vysvětlím.

Dále posuzuji každého klienta z pohledu jeho přání, cíle a reálného výsledku. Pro vytvoření nejpřesnějšího jídelníčku se ptám na zvyklosti, zdravotní stav, pracovní režim (i směny), úroveň pohybové aktivity, historii váhy a další. Na úvodní konzultaci shrnu všechny možnosti a předpokládané odhady, délky a rychlosti shazování/nabírání a vysvětlím teorii aplikovanou již na Vaši osobu.

Snažím se, aby vstupní konzultace byla srozumitelná, přínosná a měli jste také možnost poznat mě i moji práci. Konzultace je vždy nezávazná. Nečekejte ode mne žádný nátlak ani používání obchodních triků.

Jídelníček - 2500,-

Jedná se o druhé setkání v délce cca 60 min.

V ceně jsou započítané všechny potřebné úpravy a jídelníček je tímto časově neomezený a nic se nedoplácí!

Jídelníček sestavuji na míru a zohledním vždy všechny směrodatné činitele - bazální metabolismus, příjem všech makro i mikro nutrientů, vnější vlivy a zároveň požadavky klienta. Do jídelníčku vypisuji všechny informace o kaloriích a živinách (pro info a průhlednost, není nutné je počítat), dále gramáže i odhady na lžíce/kusy/plátky atp. Hotový jídelníček umožňuje kombinovat potraviny podle Vašich aktuálních chutí a jiných preferencí a lze uplatnit i při "hotovkách" - klient není nucen jíst přikázané jídlo - vybíráte si jej. Pokud je přítomna sportovní aktivita, je do jídelníčku započítána také.

Při vytváření jídelníčku vymýšlím nejvýhodnější variantu pro zachování plynulosti dosažení úbytku/nárůstu hmotnosti. Kontraindikace zohledním lékové, zdravotní, dietní, směnový provoz, genetické i sportovní zátěže.

Jídelníček tvořím také pro vegetariány a některé neortodoxní výživové styly.

Kontroly

Délka trvání jedné kontroly je 30-60 minut (lze domluvit delší). Kontroly nemají časovou platnost - klient si je vybírá naprosto podle svého uvážení nebo naší domluvy. Ideální rozestup jsou 3-4 týdny.

Jednotlivé kontroly slouží k opětovnému převážení na bioimpedanci a pro případné dolazení jídelníčku, které jsou často podceňované. Ideálně nastavený jídelní plán je totiž nejdůležitějším předpokladem pro bezproblémové dosažení cíle a udržení výsledku. Celkové vnímání samotného jídelníčku v praxi musí být pro každého z Vás nanejvýš pozitivní a hlady, výrazné chutě a ostatní negativní pocity nesmí být přítomny.

V ceně kontroly je zahrnuta konzultace, řešení problémů, dolazování jídelníčku a také dále tipy, rady a samozřejmostí je psychická podpora, motivace.

- 1 kontrola_250,-

- předplacených 5 kontrol_1000,-

- předplacených 11 kontrol_2000,-

 

Sacharidové vlny - 1000,-

Speciální dieta pro cílené snižování podkožního tuku - tzv. "rýsování". Zpravidla se používá u sportovců, ale dá se aplikovat i u nesportovce nebo při tzv. stagnací u klasického jídelníčku.

Sacharidové vlny tvořím na míru klienta i co se týče preferencí chutí. Není nutné tedy jíst pouze čistou rýži s vařeným kuřecím masem, jak se často člověk mylně dočte.

V ceně je zahrnuto vytvoření jakékoliv sacharidové vlny (tvořím sestupné/vzestupné/zdvojené/lineární/dvoj vlny) plus jedna dodatečná případná kompletní změna (často je potřeba po určitém čase úprava pro další "šokování" organismu).

 

Sportovní profi jídelníček - 4000,-

Jedná se o jídelní plán pro sportovce, kteří cvičí na úrovni profi nebo amatérsky, ale za nějakým jasným účelem nebo vývojem. Tento jídelníček je oproti klasickému rozdílný v tom, že v ceně zahrnuje všechny nutné a nadstandartní fáze stravování (př. jídelní plán klasický + sacharidové vlny + objemové fáze/rýsovací fáze, superkompenzace, předsoutěžní zvýšení svalového glykogenu před vytrvalostním výkonem aj.)

Sportovní jídelníček oproti klasickému má časovou platnost v délce 6 měsíců.

Info:

http://www.nutricni-terapeut-plzen.cz/news/nova-sluzba-sportovni-profi-jidelnicek/

 

1 měsíc přikoupení sportovního jídelníčku 800,-

Sestavení posudku, sestavení jídelníhoho plánu stravovacímu zařízení, přednášky atp - cena dohodou

NEPRACUJI S VÝŽIVOVÝMI A POTRAVINOVÝMI DOPLŇKY!!!

Vše sestavuji skrze normální stravu a dostupné potraviny. Potravinové ani jiné doplňky neprodávám ani nezahrnuji do svých jídelních plánů. Pokud člověk chce suplementovat doplňky, rád pomohu svým odborným pohledem na problematiku. Základ je však vždy strava!

 

(prosím, platby přijímám pouze v hotovosti)